Hannah Marks zdradza fakty o swej roli, Missy Kallenback, w "The Amazing Spider-Man"
Dodane przez Gadziu dnia Lipiec 01 2011 12:32:44
Oto specjalny fragment wywiadu aktorki z Celebuzz. Dość nietypowa sprawa, iż stworzono nową postać, zamiast wykorzystać znaną już z komiksów np. Liz Allen.

Grasz w najnowszej adaptacji serii komiksowej
Spider-Man, The Amazing Spider-Man, która ma zostać wydana latem przyszłego roku. Czy możesz nam powiedzieć o swojej roli i jak to było podczas kręcenia filmu?

Gram uczennicę, Missy Kallenback, która podkochuje się w Spider-Manie. Oczywiście nie wie ona, że Spider-Man to w rzeczywistości Peter Parker i że to właśnie w nim się zakochała. (...)

Jak to było grać z Andrewem Garfieldem? Czy rzeczywistych "miażdży"?

On był niesamowity! Nie miałem pojęcia, że jako Brytyjczyk, choć widziałem wiele jego filmów, może mieć tak szokujący akcent. Był bardzo miły i naprawdę przyjemny, to było naprawdę zabawny film z nim. On czuję się naprawdę komfortowo.

Grałaś w filmie gdzie występowali m.in. Andrew Garfield, Kristen Stewart i Emma Stone; to musiała być naprawdę świetna zabawa - praca z tak wieloma członkami Młodego Hollywood!

Ten fakt sprawia, iż muszę więcej i ciężej pracować. Widzę wszystkie swoje sukcesy i chciałabym być w stanie doświadczyć, że jestem dobra.

Gdzie znaleźli sposób by pomóc wszystkim na planie lub dać kilka słów mądrości?

Samo patrzenie na nich był źródłem pomocy. Są tak profesjonalni i tak doświadczeni, że samo ich oglądanie był największą lekcją dla wszystkich, dlatego że wszyscy są tak utalentowani.


Źródło: ComicBookMovie